O spoločnosti

Realitná kancelária BYTOČ je u klientov zapísaná ako profesionálna, spoľahlivá a seriózna spoločnosť, ktorá sa na trhu nehnuteľností pohybuje už od roku 1991. Vo svojej činnosti sa sústreďuje na služby spojené s predajom, prenájmom a kúpou všetkých druhov nehnuteľností. Naše služby využívajú nielen fyzické osoby ale aj celá rada renomovaných spoločností, s ktorými sme spolupracovali a spolupracujeme na rôznych projektoch.

Naše komplexné služby predstavujú v oblasti predaja, prenájmu a kúpy:
- bytových priestorov
- rodinných domov
- administratívnych priestorov
- obchodných a skladových priestorov
- pozemkov

Profesionáli, ktorí pracujú v našej spoločnosti majú dlhoročné skúsenosti na realitnom trhu. Pri svojej práci sa predovšetkým usilujú orientovať na potreby klienta. Ich úspech spočíva v individuálnom prístupe k obom zúčastneným stranám v procese predaja alebo prenájmu nehnuteľností. Môžete sa na nich spoľahnúť, že Vám budú poskytnuté kvalitné služby založené na individuálnom prístupe ku klientovi. Každý klient má svojho vlastného makléra, ktorý sa o neho stará po celú dobu realizácie realitného obchodu.

O profesionalite poskytovaných služieb svedčí aj fakt, že sme licencovanou realitnou kanceláriou Národnej asociácie realitných kancelárií (NARKS) ale aj jedným zo zakladajúcich členov NARKS, čo je v súčasnosti najvyššie profesijné združenie realitných subjektov na Slovensku. Sprostredkovateľská činnosť realitnej kancelárie BYTOČ je poistená poisťovňou.

 

Referenčné projekty našich činností si môžete pozrieť na stránke Referencie.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2