Kariéra

Prácou na plný úväzok sa stanete súčasťou spoločnosti Bytoč s.r.o. Ako profesionálnemu realitnému maklérovi Vám poskytneme zdroje, ktoré Vám pomôžu dosiahnuť maximálne úspechy.

Miesto práce
Bratislava

Náplň práce:
  • aktívne vyhľadávanie klientov v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností
  • nadväzovanie kontaktov s klientmi a komunikácia počas celej realizácie obchodného prípadu
  • vedenie obchodných rokovaní
  • udržiavanie vzťahov s klientmi spoločnosti
  • realizácia obhliadok nehnuteľností
  • cielená ponuka nehnuteľností klientom
  • správa a aktualizácia portfólia nehnuteľností

Ponúkaný plat
motivačný

Termín nástupu
podľa dohody

Iné výhody
  • práca pre spoločnosť s tradíciou na realitnom trhu do roku 1991
  • inzercia a marketingová podpora
  • možnosť osobného a profesijného rastu
  • časová flexibilita, nezávislosť a uspokojenie vo vlastnom podnikaní
  • kancelária a pracovné zázemie (PC a internet, telefón, asistentka)
  • právny servis zabezpečovaný dcérskou advokátskou spoločnosťou

Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie pre uchádzača
Ak si myslíte, že ste je táto práca ako stvorená pre Vás , pošlite Váš životopis na adresu: bytoc@bytoc.sk

Požiadavky na zamestnanca
Dosiahnuté vzdelanie:
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • vysokoškolské II. stupňa

Ďalšie požiadavky na kandidáta
  • ukončené stredoškolské vzdelanie
  • znalosť cudzích jazykov ako aj skúsenosť v oblasti predaja je výhodou
  • znalosť práce na PC a internet
  • vodičský preukaz triedy B
  • výborné komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie
  • maximálne nasadenie, samostatnosť, flexibilita
  • dobrá orientácia na realitnom trhu
  • dodržiavanie morálnych a etických zásad, bezúhonnosť

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Nehnuteľnosti

Adresa
Bytoč s.r.o.
Sklenárova 4
821 09 Bratislava
Kontaktná osoba: Rastislav Tóth
E-mail: toth@bytoc.sk
www adresa: http://www.bytoc.sk