BYTOČ RK - Predaj - apartmánová villa 4* s reštauráciou len 15 metrov od mora - Selce

Cena: 1 099 000,00 €
Krajina:Chorvátsko
Lokalita:Selce
Kategória:Hotely a reštaurácie
Druh:hotel, penzion
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Vek objektu:0
Úžitková plocha:380 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:1589

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 4-hviezdičkovú apartmánovú villu - dom/penzión (380 m2) v atraktívnej lokalite priamo na nábrežnej promenáde v centre chorvátskeho letoviska Selce. Villa sa nachádza len 15 m od mora a pláže a má vlastnú plne vybavenú reštauráciu s terasou a posedením. V dome sa nachádza celkovo 5 apartmánov na 2 podlažiach.
Na prízemí je profesionálne vybavená reštaurácia s kuchyňou a terasou (celkovo 85 stoličiek) bar, 2x krb, toaleta, kúpelňa, sklad a kancelária.
Prvé poschodie sa skladá z haly, troch balkónov a troch apartmánov (1x 2-izbový a 2x 1-izbový), druhé poschodie sa skladá z dvoch balkónov a dvoch apartmánov (1x 2-izbový a 1x 1-izbový). Každý apartmán má balkón, kúpeľňu a kuchynský kút, je zariadený a plne vybavený (klimatizácia, TV, satelit, chladnička, mikrovlná rúra). Parkovanie je zabezpečené. Dom má všetky platné povolenia a list vlastníctva + energetický certifikát "Class A".
Obľúbené letovisko Selce pri Crikvenici sa nachádza sa len 500 km od Bratislavy (650 km od Brna, 511 km od Budapešti) a ročne ho navštívi okolo 70 tisíc turistov.
Bližšie informácie: JUDr. Ľubomír Kardoš - 0903 700 718, kardos-ZVNC-bytoc.sk

Prostredníctvom nášho etablovaného chorvátskeho spolupracovníka Vám zabezpečíme kompletný servis až po odovzdanie nehnuteľnosti. V prípade záujmu sprostredkujeme aj následnú správu nehnuteľnosti počas celého roka, resp. počas Vašej neprítomnosti.
S chorvátsko-slovenskou cestovnou kanceláriou so sídlom na Makarskej Riviére v prípade záujmu zabezpečíme aj vyťažovanie zakúpenej nehnuteľnosti (postupná návratnosť vynaloženej investície).

Maklér:

makler
Maklér:JUDr. Ľubomír Kardoš
Telefón:0903 700 718
E-mail:kardos-ZVNC-bytoc.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2