Aquapark Grado

Aquapark sa nachádza priamo na hlavnej pláži, obklopený zeleňou a je skutočným zdrojom pohody, ideálnou oázou stráviť deň plný zábavy a bez starostí.

Aqupark Grado

V parku je veľký bazén s morskou vodou a dĺžkou 85 metrov. Nechýbajú tu hydromasážne jednotky, vodopád trysky a podvodné lavičky, vzduchová bublina, masáže, protiprúd, a pre odvážnejších aj odrazové mostíky a vodné kĺzačky.

Taktiež si môžete dopriať pohyb pod vedením skúsených cvičiteľov, ktorí pre Vás každý deň pripravujú nové zostavy. Čaká Vás tu gymnastika, aerobik, step, aquagym a skupinové tance.

 

V areály parku je zriadené detské ihrisko a plne vybavená materská izba pre mamičky a dojčatá.

Pre dospelých – si užijete terasu s panoramatickým výhľadom, vírivú vaňu, internetový kútik a pre našich náročnejších hostí – novo vybudovaný priestor s altánkom a elegantným nábytkom, vrátane nových plážových dáždnikov a pohodlných plážových lôžok. Termálny aquapark má tri bary. Jeden z nich je s barovými stoličkami priamo v bazéne, kde si hostia môžu vychutnať osviežujúci chladný nápoj.

Ostrov Grado má len cca 9000 obyvateľov, teda mimo sezóny je to pokojná oáza, kde si môžete oddýchnuť od rušného a uponáhľaného života. V lete sa zas mení na dovolenkový raj so všetkými vymoženosťami príjemných letovísk.

Návštevníci už na prvý pohľad zistia, že tu splýva história s morom a plážami a spolu citlivo kráčajú ruka v ruke privítať návštevníkov. Koncom júna je more už veľmi príjemne teplé.

Od najexkluzívnejšej oblasti až po športovú oblasť, od oblasti pre matky s deťmi, až po voľnú plochu, každý sektor ponúka klientovi špeciálne služby. Čaká Vás tu niekoľko reštauráciíbarovkaviarní a obchodíkov.

Takmer 3 kilometre dlhá, hlavná pláž mesta Grado (Spiaggia principale) je orientovaná na juh, takže celý deň je zaliata slnkom.

V roku 2018 zaviala nad plážami v Grade „Modrá vlajka.  Je to v poradí 30-krát a tým sa zapísala ako „národný rekord v Taliansku.
Program “Modrá vlajka”, Medzinárodná environmentálna značka pre certifikáciu environmentálnej kvality pobrežných stredísk sa etabloval a je v súčasnosti uznávaný po celom svete, a to jednak pre turistov, ako aj pre tour operátorov, ako platná environmentálna značka pre trvalo udržateľný cestovný ruch v lokalite morská a jazerná turistika.

 

 

Použité fotografie: Mario Trieste cc by nd, Archivio Turismo FVG, Gianluca Baronchelli POR FESR 2007-2013, Fabio Parenzan/Turismo FVG, pagati cc by nc nd, matism cc by nc nd, w0f cc by nc nd

 

Pozrite si našu ponuku nehnuteľností na ostrove Grado v Taliansku

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2