BYTOČ RK - Predaj - apartmánový dom s krásnym výhľadom na more Čelina-Zavode

Cena: 440 000,00 €
Krajina:Chorvátsko
Lokalita:Čelina - Zavode
Kategória:Domy a vily
:
Počet izieb:0
Úžitková plocha:200 m2
Plocha pozemku:300 m2
 
ID inzerátu:1531

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj perfektný apartmánový dom - vilu (200 m2) v chorvátskom letovisku Čelina-Zavode na Omišskej Riviére s krásnym výhľadom na more, na pokojnom mieste iba 150 metrov od miestnej pláže. V dome na kaskádovitom pozemku (300 m2) sa nachádzajú 3 plne vybavené apartmány na 3 podlažiach. Každý apartmán má 2 spálne, kúpeľňu, plne vybavenú kuchyňu, obývaciu izbu-jedáleň, veľkú terasu s výhľadom na more. Všetky apartmány sú oddelené, zariadené novým nábytkom a plne vybavené (nábytok, klimatizácia, TV, satelit, Wi-Fi, ústredné kúrenie). Záhradná terasa s posedením a grilom s krásnym výhľadom. Parkovanie je zabezpečené v garáži, ale aj pri dome na vlastnom pozemku.
Je to najkrajší dom v okolí, sú tu použité iba kvalitné materiály a dekorácie, je luxusne a plne zariadený (celé vybavenie je v cene domu) - jeho poloha a umiestnenie zaručuje súkromie a intimitu od okolitých stavieb. Dom má všetky platné povolenia a jedného majiteľa.

Veľmi dobrá lokalita neďaleko krásneho mestečka Omiš s rôznymi možnosťami na využitie voľného času - športy (rafting, horolezectvo a paragliding), výlety na more, hory, pláže. Okolie je úžasné - pred vami máte ostrov Brač, neďaleko Hvar, 22 km je do mesta Split, 25 km prírodná rezervácia pohoria Biokovo, za pohorím Imotski s červenými a modrými jazerami, pri Šibeniku národný park Krka. Krásna vila je predurčená aj na prenajímanie dovolenkárom s výnosným príjmom.
Kontakt: Rastislav Tóth - 0903 649 808, toth-ZVNC-bytoc.sk. Ďalšie fotografie a plány máme k dispozícii v našej kancelárii.

PROVÍZIU NEPLATÍTE!

Prostredníctvom nášho etablovaného chorvátskeho spolupracovníka Vám zabezpečíme kompletný servis až po odovzdanie nehnuteľnosti. V prípade záujmu sprostredkujeme aj následnú správu nehnuteľnosti počas celého roka, resp. počas Vašej neprítomnosti.
S chorvátsko-slovenskou cestovnou kanceláriou so sídlom na Makarskej Riviére v prípade záujmu zabezpečíme aj vyťažovanie zakúpenej nehnuteľnosti (postupná návratnosť vynaloženej investície).

Rozšírenú ponuku domov, apartmánov a pozemkov v Chorvátsku nájdete na www.bytoc.sk

Maklér:

makler
Maklér:Rastislav Tóth
Telefón:0903 649 808
E-mail:toth-ZVNC-bytoc.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2