BYTOČ RK - Predaj - 5-podl. apartmánový dom v letovisku Drašnice, priamo pri pláži

Cena: 650 000,00 €
Krajina:Chorvátsko
Lokalita:Drašnice
Kategória:Domy a vily
:
Počet izieb:0
Úžitková plocha:350 m2
Plocha pozemku:200 m2
 
ID inzerátu:1456

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 5-podl. apartmánový dom (350 m2) v letovisku Drašnice - Chorvátsko, na nábreží (10 metrov od mora - prvý rad domov) v jednej z najkrajších zátok na Makarskej Riviére. Dom bol postavený v roku 2003. Na prízemí sa nachádza garáž. Na prvom poschodí je apartmán s jednou spálňou, terasou, záhradou a krbom. Na druhom poschodí sú dva 2-lôžkové apartmány (spálňa, kuchyňa, jedáleň a kúpeľňa) a veľká terasa (50 m2). Na treťom poschodí sú dva 2-lôžkové apartmány (spálňa, kuchyňa, jedáleň a kúpeľňa) s balkónom. Na štvrtom poschodí je veľký trojizbový apartmán (3 spálne, 2 kúpeľne, kuchyňa, jedáleň, hala, 2 balkóny). Apartmány sú plne zariadené a klimatizované. Každý byt má krásny výhľad na more a ostrovy (všetky apartmány sú orientované na juh). Parkovacie miesta pre všetky byty v dome. Celková kapacita: 21 postelí.
Rastislav Tóth - 0903 649 808, toth-ZVNC-bytoc.sk

Prostredníctvom nášho etablovaného chorvátskeho spolupracovníka Vám zabezpečíme kompletný servis až po odovzdanie nehnuteľnosti. V prípade záujmu sprostredkujeme aj následnú správu nehnuteľnosti počas celého roka, resp. počas Vašej neprítomnosti.
S chorvátsko-slovenskou cestovnou kanceláriou so sídlom na Makarskej Riviére v prípade záujmu zabezpečíme aj vyťažovanie zakúpenej nehnuteľnosti (postupná návratnosť vynaloženej investície).

Rozšírenú ponuku domov, apartmánov a pozemkov v Chorvátsku nájdete na www.bytoc.sk

Maklér:

makler
Maklér:Rastislav Tóth
Telefón:0903 649 808
E-mail:toth-ZVNC-bytoc.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2