BYTOČ RK - Predaj - rekonštruovaný dom v centre letoviska Makarská

Cena: 360 000,00 €
Krajina:Chorvátsko
Lokalita:Makarská
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:0
Úžitková plocha:300 m2
Plocha pozemku:0 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:1455

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3-podl. kamenný dom (200 m2) v centre známeho letoviska Makarská - Chorvátsko, len 50 metrov od mora. Na prízemí sú dva apartmány (5-posteľový a štvorposteľový) s dvorom. Na prvom poschodí je apartmán s dvomi spálňami s letnou kuchyňou a priestrannú terasou, ideálnou pre horúce letné dni. Na druhom poschodí je apartmán s piatimi lôžkami a balkónom. Celkový počet lôžok: 18. Dom je kompletne zariadený a klimatizovaný. Dom má veľký potenciál z hľadiska cestovného ruchu (možnosť prenájmov apartmánov iným dovolenkárom), je ideálnym miestom pre dovolenku.
Kontakt: Rastislav Tóth - 0903 649 808, toth-ZVNC-bytoc.sk

Prostredníctvom nášho etablovaného chorvátskeho spolupracovníka Vám zabezpečíme kompletný servis až po odovzdanie nehnuteľnosti. V prípade záujmu sprostredkujeme aj následnú správu nehnuteľnosti počas celého roka, resp. počas Vašej neprítomnosti.
S chorvátsko-slovenskou cestovnou kanceláriou so sídlom na Makarskej Riviére v prípade záujmu zabezpečíme aj vyťažovanie zakúpenej nehnuteľnosti (postupná návratnosť vynaloženej investície). Nenašli ste vyhovujúcu ponuku, informujte sa, radi Vám ponúkneme aj iné nehnuteľnosti!

Rozšírenú ponuku domov, apartmánov a pozemkov v Chorvátsku nájdete na www.bytoc.sk

Maklér:

makler
Maklér:Rastislav Tóth
Telefón:0903 649 808
E-mail:toth-ZVNC-bytoc.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2