BYTOČ RK - Predaj - apartmánový dom len 50 metrov od mora - Drvenik - centrum letoviska

Cena: 390 000,00 €
Krajina:Chorvátsko
Lokalita:Drvenik
Kategória:Domy a vily
:
Počet izieb:0
Úžitková plocha:282 m2
Plocha pozemku:300 m2
 
ID inzerátu:1452

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj nový apartmánový dom (282 m2) v centre chorvátskeho letoviska Drvenik, len 50 m od mora a krásnej pláže. V dome na pozemku 300 m2 sa nachádza celkovo 8 apartmánov na 3 podlažiach. Na prízemí sú dva apartmány s terasou. Prvé a druhé poschodie sa skladá zo 6-tich apartmánov (2x štúdio a ostatné sú 4-lôžkové apartmány - každý apartmán má balkón s výhľadom na more). Všetky apartmány sú oddelené, zariadené novým nábytkom a plne vybavené (klimatizácia, TV, satelit). Parkovanie je zabezpečené pre všetky byty. Dom má všetky platné povolenia + vybavuje sa energetický certifikát.
Rastislav Tóth - 0903 649 808, toth-ZVNC-bytoc.sk

Prostredníctvom nášho etablovaného chorvátskeho spolupracovníka Vám zabezpečíme kompletný servis až po odovzdanie nehnuteľnosti. V prípade záujmu sprostredkujeme aj následnú správu nehnuteľnosti počas celého roka, resp. počas Vašej neprítomnosti.
S chorvátsko-slovenskou cestovnou kanceláriou so sídlom na Makarskej Riviére v prípade záujmu zabezpečíme aj vyťažovanie zakúpenej nehnuteľnosti (postupná návratnosť vynaloženej investície).

Rozšírenú ponuku domov, apartmánov a pozemkov v Chorvátsku nájdete na www.bytoc.sk

Maklér:

makler
Maklér:Rastislav Tóth
Telefón:0903 649 808
E-mail:toth-ZVNC-bytoc.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2