BYTOČ RK - Predaj - atraktívna vila s veľkým pozemkom - Promajna

Cena: 550 000,00 €
Krajina:Chorvátsko
Lokalita:Promajna
Kategória:Domy a vily
:
Počet izieb:0
Úžitková plocha:400 m2
Plocha pozemku:1147 m2
 
ID inzerátu:1447

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj atraktívnu vilu (400 m2) s pekným a veľkým pozemkom (1 147 m2) v chorvátskom letovisku Promajna na Makarskej Riviére iba 300 metrov od mora a krásnej pláže. Dom sa skladá z troch nadzemných podlaží a suterénu s veľkou garážou a kotolňou. Na prízemí sa nachádza kuchyňa, jedáleň, obývacia izba, dve spálne, dve kúpeľne, komora a veľká terasa so vstavaným krbom. Na prvom poschodí sa nachádza 5 spální, hala, 2 kúpeľne, kuchyňa a veľký balkón (3 spálne majú prístup na balkón) s krásnym výhľadom na more. Na druhom poschodí je ďalších 6 spální, obývacia izba a jedna kúpeľňa. Dom je obklopený veľkou upravenou záhradou, ktorá poskytuje úplný pokoj a súkromie (je tu možnosť vybudovania bazénu). Dom je kompletne zariadený nábytkom, každá izba má nainštalovanú klimatizáciu, nechýba ústredné kúrenie. Jedna z najkrajších pláží na Makarskej riviére sa nachádza len niekoľko minút chôdze od domu. Doporučujeme!
Rastislav Tóth - 0903 649 808, toth-ZVNC-bytoc.sk

Prostredníctvom nášho etablovaného chorvátskeho spolupracovníka Vám zabezpečíme kompletný servis až po odovzdanie nehnuteľnosti. V prípade záujmu sprostredkujeme aj následnú správu nehnuteľnosti počas celého roka, resp. počas Vašej neprítomnosti.
S chorvátsko-slovenskou cestovnou kanceláriou so sídlom na Makarskej Riviére v prípade záujmu zabezpečíme aj vyťažovanie zakúpenej nehnuteľnosti (postupná návratnosť vynaloženej investície).

Rozšírenú ponuku domov, apartmánov a pozemkov v Chorvátsku nájdete na www.bytoc.sk

Maklér:

makler
Maklér:Rastislav Tóth
Telefón:0903 649 808
E-mail:toth-ZVNC-bytoc.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2