BYTOČ RK - Predaj - nový apartmánový dom - Promajna, iba 50 metrov od mora - ZĽAVA!

Cena: 399 000,00 €
Krajina:Chorvátsko
Lokalita:Promajna
Kategória:Domy a vily
:
Počet izieb:0
Úžitková plocha:300 m2
Plocha pozemku:0 m2
 
ID inzerátu:1434

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj nový apartmánový dom (celková rozloha 300 m2) v chorvátskom letovisku Promajna na Makarskej Riviére vzdialený iba 50 metrov od mora a krásnej pláže. Na štyroch podlažiach sa nachádza 7 plne vybavených a novozariadených apartmánov s klimatizáciou a TV (so satelitným príjmom). Na každom poschodí sú dva apartmány (celkovo 4 štúdiá + 3 apartmány), ktoré sú prepojené vnútorným schodiskom. Všetky apartmány majú terasu s výhľadom na more alebo výhľadom na horský masív. Dom je plne zariadený, parkovisko sa nachádza pred domom. Jedna z najkrajších pláží na Makarskej riviére sa nachádza len minútu chôdze od domu. Pôvodná cena 440.000 € - po zľave 399.000 €!
Kontakt: Rastislav Tóth - 0903 649 808, toth-ZVNC-bytoc.sk

Prostredníctvom nášho etablovaného chorvátskeho spolupracovníka Vám zabezpečíme kompletný servis až po odovzdanie nehnuteľnosti. V prípade záujmu sprostredkujeme aj následnú správu nehnuteľnosti počas celého roka, resp. počas Vašej neprítomnosti.
S chorvátsko-slovenskou cestovnou kanceláriou so sídlom na Makarskej Riviére v prípade záujmu zabezpečíme aj vyťažovanie zakúpenej nehnuteľnosti (postupná návratnosť vynaloženej investície).

Maklér:

makler
Maklér:Rastislav Tóth
Telefón:0903 649 808
E-mail:toth-ZVNC-bytoc.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2