BYTOČ RK - Predaj - luxusná vila v s bazénom - Veliko Brdo - Makarská

Cena: 675 000,00 €
Krajina:Chorvátsko
Lokalita:Veliko Brdo
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:5
Úžitková plocha:400 m2
Plocha pozemku:700 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:1419

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj luxusnú vilu s bazénom (obytná plocha 400 m2) v Chorvátsku - Veliko Brdo na Makarskej Riviére. Pozemok 700 m2. Dom je 3-podlažný a nachádza sa v pokojnom prostredí na úpätí horského svahu s nádherným panoramatickým výhľadom na more a ostrovy. Suterén je kompletne zariadený a skladá sa z dvoch miestností (je možné urobiť vínnu pivnicu a posilňovňu) a kotolne (ústredné kúrenie s nádržou na 1600 litrov). Na prízemí je garáž, obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa a veľký balkón. Na poschodí sú štyri spálne, tri kúpeľne, galéria a dve veľké terasy. Dom má plochú strešnú terasu (s keramickými obkladmi), veľkú záhradu, parkovanie pre deväť áut a bazén. Konštrukcia domu je moderná s jednoduchými, minimalistickými líniami v exteriéri aj v interiéri. Dom je zariadený a nachádza cca 1000 metrov od mora.
Rastislav Tóth - 0903 649 808, toth-ZVNC-bytoc.sk

Prostredníctvom nášho etablovaného chorvátskeho spolupracovníka Vám zabezpečíme kompletný servis až po odovzdanie nehnuteľnosti. V prípade záujmu sprostredkujeme aj následnú správu nehnuteľnosti počas celého roka, resp. počas Vašej neprítomnosti.
S chorvátsko-slovenskou cestovnou kanceláriou so sídlom na Makarskej Riviére v prípade záujmu zabezpečíme aj vyťažovanie zakúpenej nehnuteľnosti (postupná návratnosť vynaloženej investície). Nenašli ste vyhovujúcu ponuku, informujte sa, radi Vám ponúkneme aj iné nehnuteľnosti!

Rozšírenú ponuku domov, apartmánov a pozemkov v Chorvátsku nájdete na www.bytoc.sk

Maklér:

makler
Maklér:Rastislav Tóth
Telefón:0903 649 808
E-mail:toth-ZVNC-bytoc.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2