BYTOČ RK - Administratívna budova, predaj, Štefánikova ul., Senica

Cena: dohodou
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Senica
Obec:Senica
Ulica:Štefánikova
Kategória:Komerčné objekty
:
Počet miestností:0
Úžitková plocha:3352 m2
 
ID inzerátu:148

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predaj administratívnej budovy nachádzajúcej sa v centrálnej zóne mesta Senica, na Štefánikovej ul.. Výmera pozemku 1 276 m2, ÚP 3 352 m2. Nehnuteľnosť bola postavená v r. 1996. Objekt má jedno podzemné podlažie, štyri nadzemné podlažia. Pôdorysný tvar objektu je v tvare „U „ Hlavný vstup je riešený zo Štefánikovej ulice. Budova pozostáva z dvoch samostatných fungujúcich celkov, no obe prevádzky sú zakomponované v jeden organický celok, ktorý je riešený komplexne. Hlavná os je vedená zo Štefánikovej ulice smerom k ulici Hollého.
Celý komplex je riešený ako solitár s vybudovaním vnútorného átria. V 1. podzemnom podlaží sa nachádzajú priestory skladov, archívne miestnosti, technické miestnosti, šatne, zo zázemím, umývárky, schodisko, výťah chodby, schodiská a garáže.
Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádzajú priestory expozitúry s administratívnym a hygienickým zázemím, priestory hlavného a bočného vstupu, schodiská, chodby, sklady, šatňa, Podlažie je prístupné hlavným vstupom z ulice Štefánikovej, vedľajším vstupom z južnej strany.
Na 2. nadzemnom podlaží sa nachádzajú konferenčné a kancelárske priestory, schodiská, chodby, šatne spolu zo zázemím, technické miestnosti, kuchynka, chodby, výťah, schodiská.
Na 3. nadzemnom podlaží sa nachádza vstupná hala, administratívne priestory s hygienickým zázemím, sklady, šatne spolu so zázemím, schodiská, výťah. Na 4. nadzemnom podlaží sa nachádza vstupná hala, klubovňa, kancelárie, školiaca miestnosť, rokovacia miestnosť, administratívne priestory spolu so zázemím. Vzájomné prepojenie nadzemných podlaží je dvomi centrálnymi schodiskami, situovanými vo východnom a severnom trakte budovy.
Terajší vlastník má záujem o spätný prenájom časti objektu o výmere cca 715,09 m2 - obchodný priestor pre pobočku.

V cene je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu, ktorú hradí vlastník nehnuteľnosti. Realitná kancelária zabezpečuje bezplatne kompletné poradenstvo a právny servis (vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad...).

Maklér:

makler
Maklér:JUDr. Ľubomír Kardoš
Telefón:0903 700 718
E-mail:kardos-ZVNC-bytoc.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2