BYTOČ RK - Predaj modernej vily, inteligentný dom - luxus podľa FENG SHUI

Cena: 999 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava II
Obec:Bratislava-Vrakuňa
Ulica:Vrakuňa
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:5
Úžitková plocha:460 m2
Plocha pozemku:0 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:868

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj modernú vilu, nachádzajúcu sa v tichej lokalite na okraji Ružinova. Na pozemku o výmere 760 m2 je k dispozícii pasívny, inteligentý dom upravený a vyladený podľa FENG SHUI.

Dom je moderný nielen nadčasovým dizajnom, ale aj technológiami. Nájdete tu: inteligentnú elektroinštaláciu, centrálny vysávač, slnečné kolektory, podlahové a stropné veľkoplošné vykurovanie, stropné chladenie, kontrolované vetranie s rekuperáciou, automatické zavlažovanie trávnika, kvalitné izolácie obvodového plášťa (25cm), značkové okná so šírkou rámu 110mm a izolačným trojsklom, zabezpečovacie zariadenie s GSM, kamerový systém, televízne, počítačové a telefónne rozvody, inštalácie domáceho kina v 3 izbách, konektory na kontrolu otvorených okien a dverí, diaľkové sledovanie a riadenie domu, veľkoplošné tieniace žalúzie, rozvody vody s maximálnou úsporou, vstup na pozemok cez odtlačok prsta, vstup do domu na kódový zámok, domáca telefónna ústredňa a iné.
Vila pozostáva z 9 miestností, z toho je 5 spální, galérie, 3 kúpelní, garáže (parkovanie pre 2 autá). Súčasťou sú aj terasy v celkovej rozlohe 144 m2.
Celková spotreba RD za rok 2010 bola 52,82 kWH/m2, priemerná mesačná spotreba celého domu je 175 EUR !
Viac informácií o nehnuteľnosti: pôdorysy, použité technológie, výmery jednotlivých priestorov, ako aj profesionálna fotogaléria sa nachádza na stránke
--- www.domnapredaj.eu ---

V cene je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu, ktorú hradí vlastník nehnuteľnosti. Realitná kancelária zabezpečuje bezplatne kompletné poradenstvo a právny servis (vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad ...).

Maklér:

makler
Maklér:JUDr. Ľubomír Kardoš
Telefón:0903 700 718
E-mail:kardos-ZVNC-bytoc.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2