BYTOČ RK - Predaj dvoch exkluzívnych prepojených rodinných domov vo výbornej lokalite obce Dunajská Lužná

Cena: 390 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Senec
Obec:Dunajská Lužná
Ulica:Lipnická
Kategória:Domy a vily
:
Počet izieb:7
Úžitková plocha:282 m2
Plocha pozemku:700 m2
 
ID inzerátu:1606

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Na základe výhradného poverenia majiteľa exkluzívnej nehnuteľnosti ponúkame na predaj dva samostatné rodinné domy, povodný rekonštruovaný a novostavbu - prístavbu, so 7 priestrannými obývacimi miestnosťami. K celkovej zastavanej ploche o rozlohe 194 m2 prislúcha pekná záhradka o rozlohe 506 m2. Nehnuteľnosti sa nachádzajú vo výbornej lokalite obce Dunajská Lužná. Domy sa dajú sa vhodne využiť na podnikateľské účely, prenájom, resp. ako dvojgeneračné bývanie. Celková úžitková plocha oboch nehnuteľnosti je 282 m2. K uvedeným nehnuteľnostiam je možnosť ešte dokúpiť ďalšiu priľahlú časť pozemku - ako záhrady.
Pôvodná časť domu o rozlohe 89 m2 situovaná z ulice je po komplexnej rekonštrukcii a pozostáva zo vstupnej haly, WC s umývadlom, dvoch veľkých obytných miestností, kúpeľne s WC, skladu a zádveria. K tejto časti domu prislúcha aj pivnica o rozlohe 18.75 m2, ktorú je možné využiť aj pre účely vinárničky (sklad vína), resp. na uskladnenie zeleniny a ovocia. Novostavbu - prístavbu tvoria dve podlažia (ďalej NP).
1. NP novostavby o rozlohe 104,74 m2 tvorí vstupná hala so šatníkom, oddelená obývacia časť s kvalitne vybudovaným krbom, jedálenská časť s vytvorenou stenou zo živých kvetov, priestranná kuchyňa s prístupom do skladu, resp.špajze a východom na terasu a záhradu.
Prístup na 2. NP o rozlohe 87,68 m2 je z kuchynskej časti cez schody na podlhovastú chodbu z ktorej je prístup do štyroch samostatných nepriechodných izieb (3x obývacia izba, 1x samostatná spálňa ), východ na malú terasu, kúpeľňa s WC, šatník. K samostatne oddelenej spálni s vybudovaným vyhrievaným sedením pri kvalitnom okne, prislúcha ďalšia kúpeľňa a WC.
Domy majú dva oddelené samostatné vchody a k ich vybudovaniu boli použité najkvalitnejšie materiály. K dispozícii sú naskladané dlaždice a materiály k úprave podláh a chodníkov z vonkajšej časti nehnuteľnosti. Okná sú vo všetkých miestnostiach z kvalitných materiálov s 3. sklennými vrstvami. Zavedené všetky siete, kúrenie je riešené prostredníctvom kondenzačného kotla.
Pred domom je možnosť parkovania pre 4 osobné vozidlá. Taktiež je možnosť vybudovania garáže v prednej časti domu.
Cena: 390 000 €

Kontakt: JUDr. Ľubomír Kardoš - 0903 700 718
Email: kardos-ZVNC-bytoc.sk

Maklér:

makler
Maklér:JUDr. Ľubomír Kardoš
Telefón:0903 700 718
E-mail:kardos-ZVNC-bytoc.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2